Anasayfa / EĞİTİM / Gelecek Rehberim Android Uygulaması

Gelecek Rehberim Android Uygulaması

Değerli öğrencilerimiz,

Globalleşen ve dijitalleşen dünyada yerimizi almak, sizlere bir telefon kadar yakın olabilmek ve daha kaliteli rehberlik edebilmek için desteklerinizi esirgemediğiniz sitemiz www.gelecekrehberim.com un Android Uygulama versiyonu artık yayında …

APK’ mızı-uygulamamızı indirerek; sistem ile ilgili analizlerimizin, yeni hazırlanan veya güncellenen dosyalarımızın, ilgi çekici yazı ve makalelerimizin-bağlantılarımızın sitemizde yayınlanışından anında haberdar olabilir, sorularınızı daha kolay ve hızlı ulaştırabilirsiniz..

Aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak uygulamamızı kolaylıkla cep telefonunuza yükleyebilir, sitemizle ilgili gelişmeleri Bildirim olarak alabilirsiniz.

Bilinmeyen kaynaklara izin verme nasıl yapılır?

Ayarlar > Güvenlik (“Kilit Ekranı ve Güvenlik”) bölümüne gelerek aşağıda bulunan Bilinmeyen Kaynaklar bölümünde izin vermeniz gerekiyor. Böylece Play Store dışında APK olarak indireceğiniz dosyalara kurulum izni vermiş olacaksınız.

İşte uygulamamızın linki: BURAYA TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

2018 TERCİH ROBOTU – EXCEL ÇALIŞMASI

2018 TERCİH ROBOTU – EXCEL ÇALIŞMASI 03.07.2018 itibariyle YKS Tercih kılavuzu açıklandı. Öncelikle; tercihlerde adaylara …